MEGÚJULT AZ ADMINISZTRÁTORI IRODA ABLAKA, KÖSZÖNJÜK A GERI ABLAK KFT. TÁMOGATÁSÁT!

Kedves Tagtársak!

Örömmel szeretnénk megosztani Veletek, hogy egyesületünk Győr, Szigethy Attila úti telephelyén megújult az adminisztrátori iroda ablaka.

A felújítást a GERI ABLAK Kft. végezte el, amelynek köszönhetően munkatársaink korszerűbb, biztonságosabb és komfortosabb munkakörnyezetben dolgozhatnak tovább.

Ezúton is szeretnénk őszinte köszönetünket kifejezni a GERI ABLAK Kft. vezetőségének és munkatársainak a magas színvonalú munkáért, a segítőkész hozzáállásért és azért, hogy hozzájárultak egyesületünk működési feltételeinek javításához.

Nagyra értékeljük, hogy támogatásukkal közösségünk fejlődését is segítették.

Köszönjük a GERI ABLAK Kft.-nek a felajánlást és a kiváló munkát!